Agenda

 
  JEUGDVISSEN 2019  
9-apr  Theorie Clubhuis 19.00 t/m 20.00
16-apr  Theorie Clubhuis 19.00 t/m 20.00
23-apr  Theorie Clubhuis 19.00 t/m 20.00
7-mei Praktijkles Sporthal de Walvis 19.00 t/m 20.00
14-mei  1e Sporthal de Walvis  19.00 t/m 20.00
21-mei 2e Willem Alexanderplantsoen 19.00 t/m 20.00
28-mei 3e Waranda 19.00 t/m 20.00
4-jun 4e Sporthal de Walvis 19.00 t/m 20.00
11-jun 5e Willem Alexanderplantsoen 19.00 t/m 20.00
18-jun Waranda 19.00 t/m 20.00
25-jun Koppelwedstrijd 19.00 t/m 20.00
26-jun Diploma + prijsuitreiking 19.00 t/m 20.00

 

  BAARSVISSEN  ZOMER 2019  
30-mrt Jan Delij Memorial Cup 07.30
25-mei 1e Zomercompetitie Baars   07.00
8-jun 2e Zomercompetitie Baars   07.00
22-jun 3e Zomercompetitie Baars   07.00
6-jul 4e Zomercompetitie Baars   07.00
20-jul 5e Zomercompetitie Baars   07.00
3-aug  6e Zomercompetitie Baars   07.00
17-aug 7e Zomercompetitie Baars   07.00
24-aug REUNIEWEDSTRIJD 07.30
7-sep  8e Zomercompetitie Baars   07.00
21-sep 9e Zomercompetitie Baars   07.00
28-sep Jan Teeling Bokaal 07.30
5-okt 10e Zomercompetitie Baars  07.00
13-okt 11e Zomercompetitie Baars  07.30
26-okt Koppelwedstrijd 07.30
2-nov 12e Zomercompetitie Baars  07.30
16-nov 13e Zomercompetitie Baars  07.30
23-nov 14e Zomercompetitie Baars  07.30
30-nov St. Nicolaaswedstrijd Baars 07.30
WITVISSEN   2019
Voorjaarskoppelwedstrijd
Verzamelen: 7 uur Wedstrijdduur: 4 uur Telling: Gewicht Kosten € 5,–
Zondag 3 maart  Voorjaarskoppel wedstrijd Alles vrij  
       
Openingswedstrijden
Verzamelen: 7 uur Wedstrijdduur: 4 uur Telling: Gewicht Kosten € 7,50
Zondag 17 maart  1e Openingswedstrijd Alles vrij  
Zondag 31 maart  2e Openingswedstrijd Alles vrij  
Zomercompetitie
  10 wedstrijden, 3 afschrijvers. A- en B- Klasse  
Verzamelen: 6 uur Wedstrijdduur: 4 uur Telling: Gewicht Kosten € 15,–
Zondag 14 april  1e Zomercometitie Alles vrij  
Zondag 28 april 2e Zomercometitie Alles vrij  
Zondag 12 mei 3e Zomercometitie Dobber  
Zondag 26 mei 4e Zomercometitie Alles vrij  
Zondag 9 juni 5e Zomercometitie Alles vrij  
Zondag 23 juni 6e Zomercometitie Dobber  
Zondag 7 jui 7e Zomercometitie Alles vrij  
Zondag 25 augustus 8e Zomercometitie Alles vrij  
Zondag 8 september 9e Zomercometitie Dobber  
Zondag 22 september 10e Zomercometitie Alles vrij  
Zomeravond competitie
  7 wedstrijden, 2 afschrijvers    
Verzamelen: 18.00 uur Wedstrijdduur: 2,5 uur Telling: Gewicht Kosten € 15,–
Woensdag 15 mei  1e Zomeravond Alles vrij  
Woensdag 22 mei 2e Zomeravond Alles vrij  
Woensdag 29 mei 3e Zomeravond Alles vrij  
Woensdag 5 juni 4e Zomeravond Alles vrij  
Woensdag 12 juni 5e Zomeravond Alles vrij  
Woensdag 19 juni 6e Zomeravond Alles vrij  
Woensdag 26 juni 7e Zomeravond Alles vrij  
       
Voorselectie Clubkampioenschappen
Verzamelen: 7 uur Wedstrijdduur: 4 uur Telling: Gewicht Geen kosten
Zondag 29 september  Voorsel. Clubkampioenschappen Alles vrij  
       
Jan Beentjeswedstrijd
Verzamelen: 7 uur Wedstrijdduur: 3,5 uur Telling: Aant. & Gew. Kosten € 5,–
Zondag 6 oktober Jan Beentjeswedstrijd Alles vrij  
       
Najaarswedstrjden
Verzamelen: 7 uur Wedstrijdduur: 4 uur Telling: Aant. & Gew. Kosten € 7,50
Zondag 20 oktober  1e Najaarswedstrijd Alles vrij  
Zondag 3 november  2e Najaarswedstrijd Alles vrij  
Wintercompetitie
  7 wedstrijden, 2 afschrijvers    
Verzamelen: 7 uur Wedstrijdduur: 3,5 uur Telling: Aant. & Gew. Kosten € 15,–
Zondag 17 november 1e Wintercompetitie Alles vrij  
Zondag 1 december 2e Wintercompetitie Alles vrij  
Zondag 15 december 3e Wintercompetitie Alles vrij  
Zondag 29 december 4e Wintercompetitie Alles vrij  
Zondag 12 januari 5e Wintercompetitie Alles vrij  
Zondag 26 januari 6e Wintercompetitie Alles vrij  
Zondag 9 februari 7e Wintercompetitie Alles vrij  
       
  OUDEREN 55+ WEDSTRIJDEN  
  2019  
9-mei Manny Kanon Bokaal  
16-mei Rosa Manussingel Wed 1
23-mei Westerwatering Wed 2
6-jun N-H. Kanaal Wed 3
13-jun Rosa Manussingel Wed 4
20-jun Het Stet Limmen Wed 5
27-jun Rosa Manussingel Wed 6
4-jul De Kuil Uigeesr Wed 7
11-jul Rosa Manussingel Wed 8
18-jul Frederica’s Hof Wed 9
25-jul Rosa Manussingel Wed 10
1-aug W.O. Graftdijk Wed 11
8-aug Rosa Manussingel Wed 12
15-aug Westerwatering Wed 13
22-aug Rosa Manussingel Wed 14
29-aug Broekpolder Koppelwedstrijd
  BAARSVISSEN WINTER  
1-dec-18 1e Wintercomp.  8.00 verzamelen
15-dec-18 2e Wintercomp. 8.00 verzamelen
29-dec-18 3e Wintercomp.  8.00 verzamelen
5-jan-19 4e Wintercomp.  8.00 verzamelen
12-jan-19 5e Wintercomp.  8.00 verzamelen
26-jan-19 6e Wintercomp.  8.00 verzamelen
9-feb-19 7e Wintercomp.  8.00 verzamelen
23-feb-19 8e Wintercomp.  8.00 verzamelen
9-mrt-19 9e Wintercomp.  8.00 verzamelen
23-mrt-19 10e Wintercomp.  8.00 verzamelen

 

 

 

 

 

Sorry, the comment form is closed at this time.