sep 152020
 

Het Open Nationaal Kampioenschap Dobber voor dames werd op 5 september gehouden aan het Noordhollandskanaal tegenover West Graftdijk onder zware omstandigheden vanwege de sterke wind. Anja Groot stond voor de uitdaging om haar titel te verdedigen in haar thuiswater. Susanne Dijkstra op C5 schoot uit de startblokken en had halverwege het meeste gewicht.

Dat was voor Anja op C3 het sein om de tactiek te wijzigen. Voerde ze eerst een matige hoeveelheid, halverwege de wedstrijd ging er meer voer in en dat leverde een aantal grote brasems op. Bij Susanne viel het juist stil in de tweede helft. Anja Groot, lid van onze vereniging, ving totaal 19.605 gram en werd daarmee opnieuw Nederlands Kampioen Dobber Dames. Van harte gefeliciteerd!

Van onze vereniging deden ook de dames Mandy Schouws (23e) en Elaine Vredenburg (27e) mee.

Sorry, the comment form is closed at this time.